Kriminalistka Catherine Willows (postava seriálu CSI Kriminálka Las Vegas)

Catherine Willows

Hraje: Marg Helgenberger

Zástupkyně supervisora noční směny Gila Grissoma. Do kriminální laboratoře nastupovala jako technik laboratoře a postupně se vypracovala až na pozici zástupce vedoucího. V seriálu vystupujuje od prvního dílu až do poloviny dvanácté serie, kdy odchází pracovat k FBI do Quantica ve Virginii.

Od mala žila jen s matkou, otec byl neznámý. V mládí se živila jako striptérka, později začala studovat vysokou školu a nastoupila do kriminální laboratoře. Catherine je rozvedená a s bývalým manželem má dceru Lindsey. Bývalý manžel je neustálým zdrojem starostí – například v šestém díle „Kdo jsi?“ je obviněn ze znásilnění striptérky, v díle sedmém „Pokrevní pouta“ Catherine obviní ze zanedbání péče o dceru… Vše končí až jeho smrtí při autonehodě.

Později Catherine nachází svého otce. K jejímu překvapení je to majitel největšího casina a hotelu v Las Vegas, který je označován za „mafiána“ (začátek všech velkých podnikatelů a nynějších milionářů v seriálu byl spojován s organizovaným zločinem). Bohužel si otce dlouho neužije, v několika následujících dílech je zavražděn. Přestože Catherine zdědí obrovský majetek a stává se jednou z nejbohatších osob v Las Vegas, u kriminálky zůstává až do svého odchodu k FBI.

Fotky

Zobrazit celou galerii

Komentáře

Zatím nekomentováno

Přidat komentář